صبا گستر سابین

درباره ما

شرکت تولیدی و صنعتی صـــبا گستر با بــه‌کارگیــــری کادر مجــرب، متخصـص و متعهد در سال 1378 با هدف تأمین فیلتــرهای مــورد نـیاز صــنایع مختــلف، بـــر پایه دانش تخصصی مربوطه و سرویس دهی مناسب به مشتریان، تأسیس گردیـد. فعالیت‌های این واحد در زمینه طراحــی و تولیـــد انــواع فیلتـرهــــای خودرویــی، راهسازی و صنعتی (نیروگاهی، پتروشیمی، پالایشگاهی و…) می باشد. پرسنل این شرکت، با گذراندن دوره‌های آموزش تخصصـــی، اصـــول و مبـــانی علمی فعالیت‌های خود را فراگرفته‌اند. این امــر در کنار ســــال‌ها تجــربه کـــاری ایشان، باعث گردیده تا هر یک در زمینه فعــالیت‌های خــود در بالاتریــن سطـــح .از بهره‌وری عمل نمایند. به منظور حفظ توان طراحی و تولید ، شرکت صبا گستر هر ساله با شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی، در جریان آخرین رخدادهای فناوری در زمینه طراحی و ساخت انواع فیلترهای عمومی و تخصصی قرار گرفته است

تخصص ما

ساخت فیلتر هوا
فیلتر صنعتی
فیلتر روغن
فیلتر سوخت

تیم صبا گستر

پرسنل این شرکت، با گذراندن دوره‌های آموزش تخصصی، اصول و مبانی علمی فعالیت‌های خود را فراگرفته‌اند. این امر در کنار سال‌ها تجربه کاری ایشان، باعث گردیده تا هر یک در زمینه فعالیت‌های خود درحد بالاترین سطح از بهره‌وری عمل نمایند.

یکی از اهداف شرکت تولیدی و صنعتی صبا گستر، تولید در سطح استانداردهای جهانی است. در این راستا با نگاهی به آینده جهت تامین نیازها و جلب اعتـماد مشتـریان، توانسـته‌ایم کلیه استانداردهای لازم از جمله استانـدارد ملی ایران، استانداردهای بین المللی مدیریت کیفیت در صنعت خـودروسازی    ISO/TS 16949:2009 ، استـقرار سـیسـتم مدیـریت ایـمنی و بهـداشت شغـلی BS OHSAS 18001:2002،   سـیسـتم مدیـریت زیسـت محیـط  ISO 14001:2004و سـیسـتم مدیـریت کیـفیـت ISO 9001:2008، را از شرکت IMQ ایتـالیـا دریافـت نمـوده و محصـولات خـود را با نـام تجـاری  “صبا”  به بازار عرضه نماییم.